4 Ocak 2009 Pazar

Büyük Ralli Dakar'dan Kareler

Yarışmacıların fotoğraflarını yakından çekmek çok güçtü. Ben de seyircileri çekiverdim. Umarım tüm yarışmacılar sağsalim dönerlerde, dönüşte çekerim fotoğraflarını. Bu arada türk yarışmacılara destek olmak isteyenler http://www.dakarturk.com/ buraya bakabilirler. Yorumları okuyup cevap yazıyorlar. Çok hoşuma gitti, paylaşim dedim.
6 yorum:

 1. Aslında pek hoşlanmıyorum ben Ralliden. ama fotoğraflarınızı görünce ilgimi çekti. Siteye de bi göz atıcam ;)

  YanıtlaSil
 2. ralliyi seğretmek değilde,rallici olmak daha heyecan verici.Türk Bayrağı çok güzel...

  YanıtlaSil
 3. gülcan
  ilgini çekebildiğime çok sevindim. bu yarışın diğerlerinden farkı, gerçekten çok zor olması, insanların canları pahasına çöllerde yarışması.


  Fatma
  hımm o zaman ben istanbul'a dönünce küçük bir motor alcam kendime. şimdiden söylim. o zaman beni de böyle heyecanla karşılaşırsın :)))

  YanıtlaSil
 4. papagangibi,
  Oraya gitmeden önce burda da belgeselleri yayınlanmıştı. Her mesajı okuyup gece de olsa mutlaka cevap veriyoruz demişlerdi. Adamlar hem yarışıyorlar hem de netten her gün mesajları cevaplıyorlarmış. Helal olsun vallaa. Bu arada sizin onlarla fotoğraf çektirme şansınız oldu mu?

  YanıtlaSil
 5. fotoğraf çekilmeyi çok isterdik, hatta, gazetecileriyle bile tanıştık ama başlangıç günü çok zordu. belki dönüşte. ben de gazeteci kızın teli de var. arayıp fotoğraf için ricada bulunabilirim :))

  YanıtlaSil
 6. Ay nasıl sevindim okuyunca... Yarışmacılardan Kemal Merkit benim çok eski yıllardan ta okul çağlarından arkadaşımdır, öyle duygulandım ki... Başarılar ekibimize...

  YanıtlaSil