4 Mart 2009 Çarşamba

Bir Başka Gece


Buenos Aires'in Palermo dolaylarında, ismini hatırlayamadığım bir barda birbirinden güzel şarkılar dinledim. Şarkıyı söyleyen amcayı Alberto Podesta'ya benzettim ama hayır o değil. Kim bilmiyorum. Ama harika şarkılar söylüyor. Bir gitar, çıplak bir ses harika bir müzik ziyafeti için yeterli.

3 yorum:

  1. Alakasiz olacak ama, Romario nun pizzalar ve empanadalari cok guzel, bilmem gittiniz mi? Ben Martinez'dekini cok sevmistim. Ozellikle albahaca y tomate'li empanadayi. Martinez'de ayrica Pepino cok guzel bir yer. Bir dahaki Arjantin gezimde surekli yemek yemegi planliyorum da :) Gerci gecen sefer de oyle olmustu, bunda Arjantinli sevdicegimin payi buyuk tabi :) Bir de havannets cok acayip guzel! Ya ben aciktim galiba :)

    YanıtlaSil
  2. empanada burda her yerde. ben ençok empanada tucumanı seviyorum. leziz oluyor. zaten her bir çeşidini de kendim de evde yapar oldum. buraların pizzaları pek güzel değil. romario'da yediğimi hatırlamıyorum. ama congreso meydanının tam karşısında bir pizzacı var, bir çok restorandan iyi yapıyor. ama uruguay'dakiler burdan çok daha iyi.

    YanıtlaSil